Agenda seizoen 2019-2020

In onderstaand overzicht is in de eerste plaats de planning weergegeven van de interne wedstrijden:

de interne competitie (verdeeld in 3 perioden van 7 ronden met tenslotte een dubbelrondige Play-off-competitie), de bekerwedstrijden om de Bob Blok-Cup, 4 RAPID en 4 SNELSCHAAK-avonden met tevens de mogelijkheid om klassiek schaak te spelen in de “Best of de Rest” (BODR)-competitie.

Tevens zijn de te spelen externe wedstrijden vermeld (THUIS en UIT) van de senioren en van de beide jeugdteams.

De senioren nemen deel aan de reguliere SGA-competitie (met 3 achttallen en 1 viertal), aan de SGA-bekercompetitie (met 3 viertallen: GOUD, ZILVER en BRONS) en aan het eind van het seizoen aan de SGA-Rapidcompetitie (omdat hierover nog niets bekend is, is hierover nog niets vermeld).

       
18-3-2020SNELSCHAKEN & BODR
22-3-2020Voorronde Noord & IJburg van het kampioenschap voor basisscholen.
25-3-2020periode 3 ronde 7VOL.1 - Chaturanga 1
26-3-2020EsPion 4 - VOL. 4
1-4-2020Halve Finale BB-Cup & BODR.VOL. 2 - AW 8
2-4-2020VAS C2 - VOL. C1
3-4-2020MSK C1 - VOL. C2
8-4-2020play-offs ronde 1
& BODR.
VOL. 4 - Raadsheer 5
15-4-2020play-offs ronde 2
& BODR.
VOL.3 - TOG 1
16-4-2020AW 3 - VOL. 1
22-4-2020play-offs ronde 3
& BODR.
28-4-2020Pegasus 2 - VOL. 3
29-4-2020RAPID & BODR.
6-5-2020play-offs ronde 4
& BODR.
7-5-2020Laurierboom 2-VOL. 4
13-5-2020play-offs ronde 5
& BODR.
VOL. C2 -MSK C2
14-5-2020VOL. C1-Zukertort C2
wordt gespeeld bij VAS.
20-5-2020play-offs ronde 6
& BODR.
27-5-2020eventuele beslissingswedstijd / finale play-offs.
& BODR.
BovenIJ C1 - VOL.C2
3-6-2020SNELSCHAKEN & BODR.
10-6-2020BEKERFINALE
& BODR.
17-6-2020n.n.b.
19-6-2020VOL.C2 heeft een Bye. Zijn wel aanwezig op gezamenlijke slotavond bij Muider Schaakkring (MSK).
24-7-2020RAPID/Snelschaken/
RANDOM of klassiek-schaak.
laatste clubavond van het seizoen 2019-2020.
28-6-2020
WEEKEND-TOERNOOI (voorl.)
29-6-2020WEEKEND-TOERNOOI (voorl.)
1-7-2020clubhuis is dicht.
LEGENDA
play-offs = finale clubkampioenschap