Avin doet mee aan het NK

Vrijdag 29 en zaterdag 30 maart wordt het Nederlands Kampioenschap  (categorie E, leeftijd t/m 10 jaar) gehouden in Tilburg. Het kampioenschap wordt onder auspiciën van de schaakbond georganiseerd door SV Waalwijk.

Aan dit kampioenschap nemen de beste jeugdspelers uit Nederland deel. Het deelnemersveld is zeer sterk, de hoogst geclassificeerde heeft een jeugdrating van 1939.  Ga er maar aanstaan! Onder de 60 deelnemers is “onze” Avin Rezaei! Zij moet er met haar rating van 1266 tegen opboksen! Maar zij is een doorzetster en heel talentvol.

Avin (9 jaar) doet mee in een groep van 20 meisjes. Het toernooi gaat over 9 rondes. De meeste partijen zijn life op internet te volgen.

Avin we wensen je heel veel succes!

We volgen je via: https://nkepersoonlijk.nbsb.org/2024/

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *