Bekercompetitie 2023 – 2024, Iedereen doet mee

De Beker

De strijd om de Bob Blok Bokaal heeft dit jaar een andere opzet. Voor de eerste ronde wordt zoals altijd geloot. Dit keer echter loot een speler uit de eerste helft van de keizerstand tegen een speler uit de tweede helft. Na deze eerste ronde worden er twee groepen ingedeeld. Groep 1 bestaat uit de spelers die toevalligerwijs hun partij hebben gewonnen en groep twee uit hen die door pech hebben verloren. De indeling van de groepen zegt dus feitelijk nog niets over de sterkte van de deelnemers.

Vanaf de tweede  ronde zijn er twee groepen die doorbekeren met het knock-out systeem. Er zijn aan het eind twee winnaars. Er is echter maar een bokaal. Die is voor de winnaar van groep 1.  De winnaar van groep 2, is winnaar van groep 2.

Iedereen zal worden ingedeeld voor de beker. De partijen uit de eerste en tweede ronde tellen niet mee voor de interne keizercompetitie. Spelers die niet meespelen voor de beker kunnen worden ingedeeld voor een vrije partij.

Speeldatums:

De eerste ronde wordt gespeeld op 11 oktober 2023. 

Groet Bas