Bronzen bekerteam haalt Finale!

Woensdag 22 maart speelde het bronzen bekerteam tegen (opnieuw, vorige week verloor het tweede achttal nog kansloos van ook ENPS ). Ditmaal volgde de revanche met een klinkende 3 – 1 winst. Aleen hun vierde bord speler maakte deel uit van het achttal. De andere 3 waren nieuw. Ik moet hierbij opmerken dat ik Be Keizer had opgedragen om ” in het algehele landsbelang ”  op een zekere remise te spelen. terwijl kort daarna zijn tegenstander in de fout ging en Be een stuk ging winnen en ook in gierende tijdnood verkeerde. Sorry Be!

Op de website van ENPS staat een aardig verslag.

http://schaakclub.blogspot.com/2023/03/bronzen-bekerteam-strandt-in-halve.html

In de finale spelen we tegen VAS . Gezien hun resultaten, speelsterkte lijken we een goede kans te maken! De speeldatum is nog niet bekend.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *