C2 eindigt op de 2e plaats!

Het schaakseizoen loopt ten einde. Daarom zullen wij op onze site op gezette tijden de resultaten van al onze teams melden.

Vandaag beginnen we met onze C2. Donderdagavond 11 april hebben zij hun laatste competitiewedstrijd gespeeld, uit tegen MSK C2 in Muiderberg. Ons viertal Dimaz, Joep, Isabella en Magnus won (over 2 wedstrijden) met 5,5 – 2,5 van MSK.  Daardoor eindigden zij in de 2e klasse C op de TWEEDE PLAATS met 15 Matchpunten en 26,5 bordpunten.

Dat is echt een heel mooi resultaat! Te meer daar in dit team dit seizoen verschillende jonge wisselspelers hebben deelgenomen om wedstrijdervaring op te doen. Onder de bezielende leiding van teamcaptain Floris Overweg, dat mag ook wel eens gezegd worden! Dank daarvoor, Floris!

Onderstaand een foto van het C2-viertal dat op donderdag 11 april zo geweldig won. Tussen twee haakjes: denken jullie er aan om voortaan allemaal in het shirt van onze sponsor Vertex te spelen?

 

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *