Groepencompetitie vanaf 1 mei 2024

Een geweldig resultaat van ons eerste team. Gefeliciteerd.
JIJ kunt tegen een aantal van deze toppers spelen. Volgende week begint namelijk de competitie in groepen.  Dat wordt spannend, als jij dat wil. De indeling vindt grotendeels plaats op basis van de eindstand van de keizerladder en grotendeels in groepen van 6. Je kunt dus globaal zien in welke groep jij speelt. Als je echt niet kunt vanwege langdurige afwezigheid, meld dat dan voor maandag 20.00 uur op het emailadres svdevolewijckers@gmail.com (klik op het envelopje in de rechterkolom). Afmelden doe je niet voor jezelf, maar voor je geplande tegenstanders en ook een beetje voor mij. Dank.

De spelers die afgelopen jaar niet aan de competitie hebben deelgenomen of maar een paar partijtjes hebben gespeeld worden niet ingedeeld, tenzij zij zich aanmelden op het emailadres van De Volewijckers (het envelopje in de rechterkolom). Spelers die niet zijn ingedeeld kunnen gewoon komen voor een partij in de groep “Nul en hoger”,
Een aantal personen heeft van mij nog een aparte email gehad.

Uiterlijk dinsdag om 12.00 uur zie je de vaste indeling in groepen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *