De bekerkampioen is bekend!

Gisteren heeft de bekerfinale plaatsgevonden. Een unicum voor De Volewijckers, zo vroeg in het seizoen.

De finale, over twee wedstrijden, ging tussen Martin Beugel en Richard Lindeman. De tweekamp vond plaats in een ambiance die past bij onze club: in de kantine, met de daarbij behorende geluiden (onder andere vanwege de goals van Messi) op de achtergrond. Martin heeft zich hierbij wonderwel aangepast, dat blijkt wel uit zijn resultaat. Hij won de tweekamp van Richard na een bijzonder spannende tweede wedstrijd (die in remise eindigde) met 1,5-0,5. Hierdoor is hij -voor het eerst- de bekerkampioen van De Volewijckers!

Martin, proficiat! De beker zal later dit jaar aan je worden uitgereikt.

Bekerkampioen seizoen 2018-2019

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *