De competitie is beëindigd. Volewijckers-2 promoveert!

Het SGA-bestuur heeft besloten de SGA-competitie van het seizoen 2019/2020 in verband met de coronacrisis te beëindigen. Het eerstvolgende seizoen dat we weer kunnen schaken beginnen we met een schone lei en met dezelfde rechten als aan het begin van dit seizoen golden. Er vinden aan het eind van dit seizoen dus geen promoties en degradaties plaats, met uitzondering van De Volewijckers 2, dat in klasse 3B al kampioen was.

Ons TWEEDE is dus het enige team dat na afloop van dit seizoen PROMOVEERT!

Heel erg jammer voor ons EERSTE team. Zij waren er zo dichtbij, stonden immers bovenaan met nog maar twee wedstrijden te spelen. Dan moet het maar volgend jaar gebeuren…………..

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *