De deelnemers aan de PLAY-OFF zijn bekend

Onze interne competitie bestaat uit 3 perioden van 7 wedstrijden. De 3 periodewinnaars plaatsen zich voor de play-off-wedstrijden. Zij spelen met de hoogst eindigende (na 21 ronden) een dubbelrondige competitie om het clubkampioenschap in het seizoen 2021-2022.

Gisteren is de 21e ronde gespeeld, de 7e ronde van de 3e periode.

Het was een spannende slotronde waaruit Hans Akkersdijk verrassend als winnaar naar voren kwam! Arno Lust eindigde in de eindstand op de 3e plaats. Omdat Martin Beugel en Richard Lindeman een periode hebben gewonnen, heeft hij zich als hoogst eindigende ook geplaatst voor de play-off.

Martin, Richard, Hans en Arno zullen de komende 2 maanden strijden om het clubkampioenschap van De Volewijckers.

Wij wensen hen veel succes!

 

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *