De stijd om de ‘Bob Blok-Cup’ is losgebarsten!

Woensdag 9 oktober is de 1e ronde van de Bekercompetitie van start gegaan. Het gaat vanaf dit seizoen om de ‘Bob Blok-Cup’. De trofee genoemd naar één van onze twee Ereleden.

Dit seizoen doen 29 leden hieraan mee. Nadat de loting werd verricht door Dennis Jansma (jongste deelnemer) en Willem Spaan (ons andere Erelid) konden de wedstrijden beginnen. Zeven van de veertien wedstrijden zijn woensdagavond gespeeld; de andere wedstrijden zullen op een later tijdstip worden ingehaald, vóór 4 december 2019; dan is namelijk de 2e ronde gepland.

Tegelijkertijd met de bekerwedstrijden werden woensdag vijf wedstrijden (met normale speeltijd) in de vijfde ronde van de interne competitie gespeeld. De (interne)bekerwedstrijden tellen overigens ook mee voor de interne competitie.

Kijk voor de uitslagen op deze site, op de pagina ‘Interne Competitie’ en op de pagina ‘Bekerwedstrijden Seizoen 2019-2020’.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *