De winnaar van de 3e periode is bekend!

Woensdagavond 20 februari is de laatste ronde van de 3e periode van de interne competitie gespeeld. Zoals eerder vermeld waren er aan het begin van de avond vijf kanshebbers voor deze periodetitel, namelijk Ronald Marcelis, Bas Bos, Richard Lindeman, Jan Hamstra en Willem Spaan.

Door het Keizerprogramma, ingesteld door “onze” Keizer Bé, werden de volgende wedstrijden geprogrammeerd: Piet Haanen-Richard Lindeman uitslag: 0-1; Bas Bos-Martin Beugel, uitslag: 0-1; Bé Keizer-Ronald Marcelis, uitslag 0-1; Nico Hoogerdijk-Jan Hamstra, uitslag 0-1 en Willem Spaan-Ben Kroon, uitslag 0-1.

Hierdoor kwam de volgende eindstand tot stand: 1e. Ronald Marcelis: 491,3 punten; 2e. Richard Lindeman: 473,2 punten; 3e. Jan Hamstra: 463,0 punten.

Ronald is dus de winnaar geworden van de 3e periode! Hij heeft zich hierdoor geplaatst voor de play-offs, waarin gestreden wordt om het clubkampioenschap. Martin Beugel en Dave Spaan gingen hem voor. Opgemerkt moet worden dat Jan Hamstra het deze periode óók geweldig heeft gedaan (5 van de 6 wedstrijden gewonnen)!

Volgende week wordt de 1e ronde van de 4e periode gespeeld. Ook deze periode bestaat uit maximaal 6 wedstrijden. Ook nu geldt: een nieuwe ronde, nieuwe kansen!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *