Drukke boel bij GP De Volewijckers

Met 14 groepen, 56 borden en 112 deelnemers zat onze Grand Prix helemaal vol. Er kon geen kind meer bij. De tafels waren op, de stoelen waren op en ook de laatste goede klok was in gebruik. In de groepen werd hard gestreden om de mooie bokalen. Hieronder een foto van de topgroep met toernooiwinnaar Andrija Zdravkovic die Bregje Roebers en Imre Uitermark voorbleef en een foto van groep 14, de groep van de toekomst  die met overmacht werd gewonnen door Eline Kats voor Mook Heykoop en Elias Stuurop. De complete uitslag vindt u via deze link: GP De Volewijckers

De Volewijcker jeugd deed het ook lang niet slecht: Kayra, Stephan, Len, Finlay en Dimaz wonnen allemaal hun groep. Gefeliciteerd!

 

1 gedachte over “Drukke boel bij GP De Volewijckers”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *