Een avond met Joep naar het verre Gouda

Joep Heldoorn heeft alvast twee partijen vooruit gespeeld voor de KNSB competitie.

Donderdag 25 januari speelde hij remise bij VAS, met zwart. Gisteren opnieuw met zwart op eigen verzoek, want het gaat wel aardig met ” De leeuw ” . Over donderdag was hij niet tevreden , want de winst lukte niet. En gisteren ging het lekker, alhoewel niet meteen. Het was eigenlijk onze thuiswedstrijd want gepland staat De Volewijckers  –  Messemaker 1847 2 voor zaterdag 2 maart in Het Baken.  Joep noemde na enkele openingszetten dat hij een fout had gemaakt en indien de tegenstander dat zag, hij slecht zou staan. Hieronder een beeld van het begin.Ik weet niet welke stelling Joep bedoelde. Houdt u nog tegoed!

Joep voelde wel de vermoeidheid na een autoritje van 75 km. maar ging er eens goed voor zitten en dat betaalde zich uit.

Hier staat zwart al overweldigend. En bracht het tot een fraaie winst. Leuke bonus was het gegeven dat zijn tegenstander een rating had van 1799. Om 00.30 waren we weer in Noord. Dus was het een geslaagd uitje!

2 gedachten over “Een avond met Joep naar het verre Gouda”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *