Eindstand 2e periode.

Vorige week – 15 januari – is in de interne competitie de 7e en laatste ronde van de 2e periode gespeeld. En het zal niemand verbazen dat Martin Beugel (kampioen van het seizoen 2018-2019) deze periode heeft gewonnen.

De eindstand van de kopgroep was: 1e Martin met 589 punten. Op de 2e plaats eindigde Bas Bos met 461 punten en derde werd Lizet Borowski met 402 punten.

Omdat Martin óók de 1e periode heeft gewonnen (en zich hierdoor al heeft geplaatst voor de play-offs om het clubkampioenschap), heeft Bas zich door 2e te worden ook geplaatst voor de play-offs (dit is conform artikel 2 van het reglement van de interne competitie).

Woensdag 22 januari begint de 3e en laatste periode van 7 wedstrijden. De winnaar (of best geklasseerde wanneer de winnaar al eerder heeft gewonnen), mag meedoen aan de play-offs.

Dus een nieuwe ronde met nieuwe kansen! Ook een kans voor spelers die tot op heden door omstandigheden (bijna) niet aan de interne competitie hebben meegedaan……….

Komt dat zien, komt dat zien!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *