Geen Jeugdavond en beperkt schaken voor senioren op woensdag 5 juni

Donderdag 6 juni is er een stembureau in het Anker. De Grote Zaal wordt woensdag in de vooravond door medewerkers van de Gemeente Amsterdam hiervoor ingericht.

Dit heeft de volgende consequenties:

  • De jeugdavond gaat niet door.
  • De interne competitiewedstrijden worden boven in de kleine zaal gespeeld. Omdat het Anker om 23.00 uur dicht gaat, beginnen we strikt om 20.00 uur en schaken we met verkorte speeltijd (1 uur per persoon zonder increment).

In de kleine zaal kunnen maximaal 10 partijen gelijktijdig worden gespeeld. Als er meer schaakliefhebbers komen kunnen die in het halletje spelen. En we hebben sinds kort een mooie schaaktafel! Lekker buiten vluggeren; dit is misschien ook een goed idee………….

ZIE VOOR MEER INFORMATIE DE PAGINA MET INFO OVER DE GROEPENCOMPETITIE. 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *