Hans Pereira wint VAS-Grand Prix

Zondag 7 juli werd door VAS de “Zwarte Veulen Grand Prix” georganiseerd. Het jeugdschaaktoernooi, genoemd naar de voormalige sterke jeugdschaakvereniging “Het Zwarte Veulen” (1958-1963), voortgekomen uit VAS.

Dit toernooi bestaat uit een aantal 8-kampen. De 1e groep (en sterkste groep) werd zondag gewonnen door de achtjarige Hans Pereira (met 6 punten). Vrijdag en zaterdag had hij nog met succes (3e prijs in zijn groep) tegen senioren geschaakt in de Weekendvierkamp van De Volewijckers.

Door zijn groepswinst zondag won hij het OVERALL-KAMPIOENSCHAP van “de Zwarte Veulen  GrandPrix” en dus kan hij naast de groepsbeker óók de grote wisselbeker in zijn prijzenkast zetten.  Zijn prijzenkast begint ‘uit te puilen’, denk ik.

Op onderstaande foto toont hij trots zijn beide bekers.

Hans, wij Volewijckers zijn trots op jou!

1 gedachte over “Hans Pereira wint VAS-Grand Prix”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *