Has, onze remisekoning

Has Jansen, wie kent hem niet? Bijna onverslaanbaar op onze club. Maar woensdag 29 mei was het zo ver. Niemand minder dan onze voorzitter versloeg hem achter het bord.

Na 13 achtereenvolgende remisepartijen moest Has de vlag strijken. Dit is, voor zover ik weet, bij onze club een record!

Good-old Bé Keizer attendeerde mij op dit wapenfeit. Dit is inderdaad zeker het vermelden waard.

Has is al jaren een trouw lid van onze club. Onopvallend schuift hij met de stukken. In het begin van dit seizoen was hij wegens ziekte afwezig. Maar vanaf de 5e ronde van de Keizercompetitie speelde hij weer mee. Geen enkele keer was hij sindsdien afwezig!

In totaal heeft hij dit seizoen 26 partijen gespeeld, met de score: 1 gewonnen, 22 remises en 3 verloren partijen. Hij is dus onze “remise koning”, waarbij moet worden opgemerkt dat hij dit seizoen van  salon remises niets moet hebben. Dat heeft hij ook helemaal niet nodig, want met zijn Stonewal Defense is hij moeilijk te verslaan.

Has, ik hoop dat je nog lang op onze club blijft schaken. Maar als ik de kans krijg zal ik je verslaan……….

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *