Het eerste team wint met ruime cijfers!

De eerste wedstrijd van ons 1e team werd gisteren gewonnen. En hoe! Tegen ENPS 2 werd een 5,5 – 2,5 overwinning behaald! ENPS was vorig seizoen uit de Hoofdklasse gedegradeerd. En in het seizoen 2017-2018 had ons vlaggenschip van deze tegenstander (ook thuis) met 1-7 verloren. Dus werd een moeilijke wedstrijd verwacht. Het ging niet gemakkelijk, maar uiteindelijk viel de score ruim uit in ons voordeel!

Zie onderstaande foto’s. Op de bovenste foto links onze matadoren Sjoerd, Tigran, Martin en Richard (op de voorgrond). Richard won – net als in het seizoen 2017-2018 – van Boudewijn van Beckhoven; hij maakte aan het eind van deze avond het beslissende punt voor de winst.

Op onderstaande foto rechts onze spelers Roger, Dennis, Joep en Jan (op de voorgrond). Jan de Boer speelde verdienstelijk remise, na heel wat jaren geen officiële partij meer te hebben gespeeld!

Met dank aan Nico Hoogerdijk!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *