Joep Heldoorn scoort tweede plek bij Best of the West

Eindelijk ziet Joep Heldoorn de kroon op zijn nijvere arbeid beloont! ( ik weet dat het niet van het groene boekje mag, maar vindt het gewoon een mooie zin!) Hij is de laatste jaren behoorlijk actief met wedstrijden buiten onze club. Alles om het geloof in zichzelf bevestigd te zien. Dit duurde langer dan beoogd. maar wie maalt daar om, nu is het meteen een grote triomf! Tweede worden in het grote Best of the West toernooi in Groep B met 5,5 uit 7. Geen enkel verlies en een wrange remise tegen een taaie tegenstander waarvan Joep baalde dat hij er maar niet “doorkwam “. Winnaar werd Peter Elissen met 6 punten.

Verder speelden nog andere Volewijckers mee :

In groep A eindigde;

Roger Mehra op plaats 5 met 4,5 punten.

In Groep B 

Ronald Marcelis op 12 met 4,5 punten.

John Spaan         op 42 met 3 punten

Willem Spaan     op 60 met 2,5 punten.

 

3 gedachten over “Joep Heldoorn scoort tweede plek bij Best of the West”

  1. Dank je wel voor dit leuke stukje en dito foto. Maar….ik ben niet behoorlijk actief met wedstrijden buiten onze club. Integendeel….. 🙂

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *