Laatste ronde 3e periode

Woensdag 20 februari wordt de 6e (= laatste) ronde van de 3e periode van de interne competitie gespeeld. Er zijn nog 5 kanshebbers voor dit periodekampioenschap. Na de 5e ronde is de stand aan kop als volgt:

1e. Ronald Marcelis: 423,3 punten; 2e. Bas Bos: 407,0 punten; 3e. Richard Lindeman 397,5 punten; 4e. Jan Hamstra 390,0 punten en 5e. ‘good old’ Willem Spaan met 364,3 punten.

Ronald staat dus bovenaan, maar het is heel goed mogelijk dat Jan of Willem hem nog in gaan halen. Dat belooft dus een ‘bloedstollende’ finale te worden. Het hangt mede af van wie Bé (hij is er woensdag gelukkig weer) aan elkaar koppelt! In jaren hebben we niet zo’n spannende ontknoping gehad. Komt dat zien!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *