Paco plaatst zich voor de Finale van de Schaak-Off

De Schaak-Off wordt dit jaar voor de derde keer gehouden. Het is een groot landelijk schaaktoernooi, georganiseerd door de KNSB in samenwerking met de clubs. Schaakliefhebbers die lid zijn van een club, maar (vooral) ook niet-leden, kunnen meedoen aan dit toernooi. Er worden drie rapidpartijen gespeeld in vierkampen. Er doen dit jaar meer dan 1000 schakers mee aan dit toernooi!

“Onze” Paco van den Bossche is een van hen. In de voorronde, in september, werd een vierkamp gespeeld waarin Paco alle drie zijn partijen won. Zondag 19 november was de regionale finale met verschillende vierkampen, nu had Paco het moeilijker. Hij verloor zijn eerste rapidpartij, maar hij won de tweede en derde partij. Hierdoor plaatste hij zich voor de landelijke finale die op zaterdag 2 december gehouden wordt in De Bilt. Voor de finale hebben 150 schakers zich geplaatst; de KNSB heeft vanwege het 150-jarig bestaan 150 finaleplekken beschikbaar gesteld.

Er zijn 38 bokalen te winnen. Paco gaat er voor! Paco, we wensen je heel veel succes!

 

2 gedachten over “Paco plaatst zich voor de Finale van de Schaak-Off”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *