Radin mag meedoen aan het Huttontoernooi

Op 28 oktober wordt het Huttontoernooi gehouden. Dit is het jaarlijkse kampioenschap per leeftijdsklasse voor regionale jeugdteams van de 13 regionale schaakbonden. Het toernooi wordt gehouden in Utrecht (georganiseerd door schaakclub Magnus, Leidsche Rijn). Het is een rapidtoernooi waarin de teams 5 ronden spelen van 15 minuten pppp met een increament van 10 seconden per zet.

Dit jaar mag óók een van onze jeugdleden meedoen aan dit prestigieuze toernooi, namelijk Radin Rezaei. Radin vertegenwoordigd in de E-categorie de SGA in het 4-tal van kinderen t/m 10 jaar (hij is 9 jaar oud).  Wij zijn trots op Radin. Ook zijn wij er trots op dat we als kleine vereniging een jeugdlid hebben dat bij de besten mee mag doen.

Wij wensen Radin heel veel succes!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *