Toernooi 21 ,22 juni 2019

Hier alvast de foto,s en uitslagen van de Vierkampen , zowel klassiek tempo alsook de Rapid groepen .

UITSLAGEN VIERKAMPEN

Groep 1

No Naam 1 2 3 4 Totaal Stand
1 Peter Holscher X 0 0 0 0 4
2 Gerben van Pel 1 X 0 0 1 3
3 Floris Golbach 1 1 X 0,5 2,5 1,2
4 Willem Hensbergen 1 1 0,5 X 2,5 1,2

Groep 2

No Naam 1 2 3 4 Totaal Stand
1 Fred van Randen X 0,5 0,5 0,5 1,5 1
2 Leo Littel 0,5 X 0,5 0,5 1,5 1
3 Richard Lindeman 0,5 0,5 X 0,5 1,5 1
4 Mark Bloem 0,5 0,5 0,5 X 1,5 1

Groep 3

No Naam 1 2 3 4 Totaal Stand
1 Peter Ruiter X 0 0 1 1 3
2 Menno Keuken 1 X 0,5 0,5 2 2
3 Pjotr van Nie 1 0,5 X 1 2,5 1
4 Vladimir Bartels 0 0,5 0 X 0,5 4

Groep 4

No Naam 1 2 3 4 Totaal Stand
1 Dennis Jansma X 0,5 0,5 0,5 1,5 1
2 Paul Koks 0,5 X 0 1 1,5 1
3 Martin Oudejans 0,5 1 X 0 1,5 1
4 Cok Ippel 0,5 0 1 X 1,5 1

Groep 5

No Naam 1 2 3 4 Totaal Stand
1 Ton van Diepen X 0,5 0 0,5 1 3,4
2 Arno Lust 0,5 X 0,5 0 1 3,4
3 Harrie Boom 1 0,5 X 0 1,5 2
4 Joep Heldoorn 0,5 1 1 X 2,5 1

Groep 6

No Naam 1 2 3 4 Totaal Stand
1 Bé Keizer X 0 1 0 1 3
2 Cor Groot 1 X 0,5 0,5 2 2
3 Florian Willemsen 0 0,5 X 0 0,5 4
4 Paul Volkers 1 0,5 1 X 2,5 1

Groep 7

No Naam 1 2 3 4 Totaal Stand
1 Hans Pot X 0,5 0 0,5 1 3
2 Peter Kaptein 0,5 X 1 1 2,5 1
3 Frank Reurs 1 0 X 1 2 2
4 Paul Maurice Dekker 0,5 0 0 X 0,5 4

Groep 8

No Naam 1 2 3 4 Totaal Stand
1 Piet Haanen X 0 1 1 2 1,2
2 André Dam 1 X 0 0 1 3,4
3 Eugen Merkul 0 1 X 0 1 3,4
4 Tom Smit 0 1 1 X 2 1,2

Groep 9

No Naam 1 2 3 4 Totaal Stand
1 Jim Meij X 0,5 1 1 2,5 1
2 Bert-jan Melchers 0,5 X 0,5 1 2 2
3 John Spaan 0 0,5 X 0 0,5 4
4 Clemens Koster 0 0 1 X 1 3

Groep 10

No Naam 1 2 3 4 5 6 Totaal Stand
1 Maarten jansweijer X

0 0 0 0 6
2 Willy Au
X 1 1 0,5
2,5 2
3 Willem Spaan
0 X 0,5
0 0,5 5
4 Liesbeth van Gelder 1 0 0,5 X

1,5 3,4
5 Egbert Hulsman 1 0,5

X 0 1,5 3,4
6 Ronald Brink 1 1

1 X 3 1

Rapid dubbelrondig Groep 1

No Naam 1 2 3 4 Totaal Stand
1 Igor Damen X 1 1,1 1 – 0,5 4,5 1,2
2 Tim Grutter 0,1 X 1,1 1 – 0,5 4,5 1,2
3 Martin Beugel 0-0 0-0 X 0,5 – 0,5 1 4
4 Rudolf Kat 0 – 0,5 0 – 0,5 0,5 – 0,5 X 2 3

Rapid dubbelrondig Groep 2

No Naam 1 2 3 4 Totaal Stand
1 Tjerk Hacquebord X 1,1 1,1 1 – 0,5 5,5 1
2 Dave Spaan 0 – 0 X 0 – 0 1 – 0 1 4
3 Jeroen de Nood 0 – 0 1 – 1 X 0 – 0 2 3
4 Dennis Heisen 0 – 0,5 0 – 1 1 – 1 X 3,5 2

Rapid Groep 3 ( zeskamp plus extra slotronde )

No Naam 1 2 3 4 5 6 Totaal Stand
1 Bas Bos X 0,1 1 1 1 0 4 1,2
2 Ronald Marcelis 1,0 X 1 0,5 1 0 3,5 3
3 Bert Dreef 0 0 X 0 1,0 1 2 5,6
4 Lizet Borowski 0 0,5 1 X 1 0,0 2,5 4
5 Henny Heima 0 0 0,1 0 X 1 2 5,6
6 Bert van de Laar 1 1 0 1,1 0 X 4 1,2

Rapid dubbelrondig Groep 4

No Naam 1 2 3 4 Totaal Stand
1 Akshaj Katpatal X 1,1 1,1 1,1 6 1
2 Tjibbe Hettema 0 X 1,1 0 2 3
3 Stefan Jansma 0 0 X 0 0 4
4 Robbin Jansma 0 1,1 1,1 X 4 2