Verslag knsb team

Verslag Team 1 (knsb) tegen Philidor Leiden 4

Persoonlijke indrukken

In een rommelige zetting speelde ons eerste knsb team weer tegen een team uit Leiden, zelfde club als vorige keer, een lager team. Het begon al met wat tegenvallers. De secretaris en de externe wedstrijdleider hadden in het Anker de borden opgehaald  en boodschappen gedaan in de Albert Heijn en daar was opeens een fles gebroken. Het kostte even om daar een goed gevolg aan te geven. De beheerder van het gebouw was vergeten dat we zouden komen. Dat gaf opnieuw wat stress bij de organiserenden. We begonnen daardoor iets later en Joep nog iets later.  Op een gegeven moment was op de achtergrond een bonkende muziek te horen. Er kwam nog een korte vrouw binnen met tassen van de Aldi of de Action.  Ze was zeker niet zo knap als de vrouw van een van onze schakers maar riep heel vrolijk en vriendelijk Goedemiddag. De deuren kraakten en piepten en het geluid uit de keuken, waar ook het bier stond, was duidelijk te horen. Ronald en Gijs verloren. Ik weet niet hoe dat nu mogelijk is. Bas won al zeg ik het zelf in een schitterende partij op overtuigende wijze, zijn tegenstander vond het ook mooi. Arno en Gyan boden goede tegenstand, maar verloren toch. Arno in het eindspel en de kansen van Gyan op de open G-lijn waren als ik het goed heb begrepen toch wat minder dan gedacht. Joep daarentegen won op overtuigende wijze al had hij “het” en ook zijn tegenstander volgens mij wel wat eerder kunnen afmaken. Dat lukte dan weer even niet. Martin en Roger wonnen in het eindspel. Vier bord punten voor ons en ook een wedstrijdpunt. Tsja en hoe ging eigenlijk het opruimen van de Stukken, borden, klokken en tafels niet te vergeten? Tot zover dit verslag.

Hier een stelling die in mijn partij voorkwam

Leuk he?