Wil je beter schaken en ben je nog niet lid van onze club?

De Volewijckers doen mee aan NederlandSchaakt

Kun je al schaken maar wil je beter worden? Dan kun je binnenkort terecht bij De Volewijckers! Wij doen namelijk mee met NederlandSchaakt. In dit nieuwe initiatief wordt schaakles aangeboden aan gevorderde volwassenen die nog niet lid zijn van een club, maar bijvoorbeeld veel online schaken.

Hoe werkt het?

Er wordt een module gegeven van 6 lessen van 1,5 uur op woensdagavonden tussen 20 september en 25 oktober 2023. De lessen beginnen telkens om 20.30 uur in buurthuis het Anker. Ze worden gegeven door een professionele trainer.

Meer weten?

Ga naar nederlandschaakt.nl voor meer informatie of geef je op voor de cursus bij De Volewijckers via:

Sportactiviteit – Start met schaken

Na afloop van de cursus schaak je beter en kan je tegen gereduceerd tarief lid worden van onze club!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *