winnaars seizoen 2022-2023

Woensdag 13 september was onze tweede clubavond van het nieuwe seizoen, op deze avond werd de eerste ronde gespeeld van de interne competitie.  Eerst was het tijd voor onze jeugd (van 18.30  – 19.45 uur). Vanaf 20.00 uur waren de senioren aan zet. De opkomst was heel behoorlijk: 30 deelnemers. De uitslagen zijn te vinden op de speciale pagina op onze site.

Traditiegetrouw werden op deze clubavond de prijzen uitgereikt aan de winnaars van het vorige seizoen. De drie prijswinnaars staan op onderstaande foto

 

Midden op deze foto staat onze clubkampioen (winnaar van Groep A) en óók winnaar van de Bekercompetitie: IM Barry Brink.  Links van hem staat Hans Akkersdijk (de winnaar van groep C) en rechts van hem staat Gyan de Haan (de winnaar van groep B).

Het was voor hen natuurlijk een seizoen om nooit te vergeten. Maar tegen de andere clubgenoten zeg ik: niet getreurd, er komt een nieuw seizoen met nieuwe kansen!

Bij sv De Volewijckers, de gezelligste schaakvereniging in Amsterdam-Noord!

 

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *