woensdag 10 juli om 18.00 uur feestelijke in gebruikneming SCHAAKTAFEL, maar GEEN clubavond.

Woensdag 10 juli zullen we de schaaktafel in gebruik gaan nemen. Bestuurder Esther Lagendijk heeft zich bereid verklaard om de opening te verrichten.

Van 18.00 – 20.00 uur is er een feestelijk programma, waaraan iedereen die de schaaksport een warm hart toe draagt (jeugdschakers en senioren) kan deelnemen. We gaan “doorgeefschaak” spelen. Het programma wordt omlijst met muziek en een hapje en een drankje geserveerd door de crew van het Anker.

Het bestuur nodigt alle leden uit om dan te komen.

Omdat op 10 juli het Nederlands Elftal om 21.00 uur tegen Engeland speelt gaat onze clubavond NIET door.

Op 17 juli is onze laatste clubavond van dit seizoen. Dit zal een speciale clubavond zijn waarbij we allemaal onze partij beginnen met een beginstelling op het bord (iedereen de zelfde opening). Welke opening dit is, is nog een verrassing.

Tot woensdag 18.00 uur.

KOMT ALLEN!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *